Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Využít je lze mimo jiné na montáž podhledů a konstrukcí podkroví. V případě použití speciálních ohebných desek lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce.

 

Konstrukce obkladů stropů slouží především k zakrytí případných poškozených míst stávajícího stropu nebo nahrazují omítky. Zavěšené podhledy navíc umožňují snížení stropu. Tyto konstrukce slouží také k vytvoření prostoru pro vedení potřebných instalací. Půdní vestavby zahrnují horizontální, šikmé i vertikální obvodové konstrukce obytného podkroví. K výstavbě půdních vestaveb jsou sádrokartonové konstrukce ideálním řešením. Systémy suché vnitřní výstavby dokáží splnit i ty nejnáročnější stavebně-fyzikální, technické, konstrukční a estetické požadavky. Při použití děrovaných desek lze dosáhnout zlepšení akustických parametrů interiéru.

 

Nespornou výhodou těchto systémů je rychlost výstavby, snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost a značná variabilita použití. Prakticky vyloučeny jsou mokré procesy, což snižuje technologické prostoje a umožňuje užívat vybudované prostory bezprostředně po jejich dokončení. Snadná je i instalace všech technologických rozvodů, které mohou být prováděny s výstavbou sádrokartonových konstrukcí.

 

Systémové sádrokartonové konstrukce jsou vhodné k protipožární ochraně staveb. Při použití materiálů specifikovaných v technické dokumentaci a při zachování konstrukčních zásad daných technologickým předpisem je možné dosahovat požárních odolností v rozsahu 15 až 180 minut.

 

Poslední, neméně významnou výhodou těchto konstrukcí je fakt, že se jedná o ekologické produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí stejně jako jejich výroba.

K našim zákazníkům patří celá řada známých firem, ať už stavebních podniků nebo firem z různých průmyslových odvětví (lékárny a farmaceutické firmy, potravinářské, banky, školy a instituce, vodárny, restaurace) a samozřejmě stovky spokojených soukromých zákazníků.

 

V současné době jsme schopni vytvořit tým, který zvládne postavit i větší občanské nebo průmyslové stavby. Stavby provozujeme převážně v okolí Plzně, ale jsme schopni zajistit montáže i po celé republice.