Naše firma působí na trhu již řadu let. Začátky samozřejmě nebyly lehké, ale pilností, pracovitostí, spolehlivostí a hlavně kvalitou práce jsme se dostali na výsluní stavebních firem.

 

Prvopočátky služeb naší firmy (2002) byly převážně suché systémy – sádrokartonové konstrukce. Postupem času a díky požadavkům našich zákazníků jsme začali dělat stavby na klíč.

 

Zákazník nechtěl na své rekonstrukci, stavbě RD, nebo úpravách interiéru řešit a hlavně hlídat každé řemeslo zvlášť, chtěl mít jednu firmu, jednoho zástupce, se kterým bude jednat o průběhu stavby. Na základě těchto informací a skutečností jsme schopni udělat jak veškeré stavební práce – sádrokartonové konstrukce a zednické práce, tak i práce elektrikářské, instalatérské, malířské, podlahářské, klempířské a pokrývačské, tesařské, fasádní atd., dle jakéhokoliv přání zákazníka.

 

Vybavení a stroje naší firmy jsou na nejvyšší úrovni, zásadně používáme kvalitní značkové výrobky Hilti. Naše firma vlastní řadu dodávek a stavebních přívěsů, které k naší činnosti jsou nezbytné.

 

Vlastníme také celou řadu certifikátů, které zaručují kvalitu a nejmodernější technologie dnešních staveb. Certifikáty zaručují také bezstarostnost při závěrečné kolaudaci stavby.

 

K našim zákazníkům patří celá řada známých firem, ať už stavebních podniků nebo firem z různých průmyslových odvětví (lékárny a farmaceutické firmy, potravinářské, banky, školy a instituce, vodárny, restaurace) a samozřejmě stovky spokojených soukromých zákazníků.

 

V současné době jsme schopni vytvořit tým, který zvládne postavit i větší občanské nebo průmyslové stavby. Stavby provozujeme převážně v okolí Plzně, ale jsme schopni zajistit montáže i po celé republice.